Metin2Genel Paylasım Formu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2Genel Paylasım Formu

Metin2 Genel Paylasım Formu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım]

YazarMesaj
ℓιηкιη_ραяк
Admin
Admin
ℓιηкιη_ραяк

Rep Derecesi : 467
Nerden : Geldim Ben Bu Dünyaya Gecerken Uğruyacaktık Bir Daha Kendı Düyama Dönemedim

Rep Puanı
Rep Puanı :
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] Left_bar_bleue26504/26504Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] Empty_bar_bleue  (26504/26504)

Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım]   Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 11:25 pm

Bu hile multihack 3.90 sürümüdür. Muz hilesi diye de geçer. Öncelikle indirmeniz lazım Smile

Link:
TIKLA İNDİR

Şimdi resimlere bakarak takip edebilirsiniz. Ancak açılmıyor, ya da beklemek istemiyorum diyenler için resimlerin tamamının linki:
TIKLA İNDİR

Bu da hem resimli anlatım hemde program (tavsiye edilen)
TIKLA İNDİR

Linklere tıkladığınızda rapidshare, uploaded.to gibi linklere tek bir yerden ulasabilirsiniz. Yani herhangi birini secip indirin.

Hepsinin rar şifresi:

Virüs Tarama Sonuçları:
TIKLA
Şimdi, resimlere bakarak takip edin.

Resim1:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1340
Resim2:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1370
Resim3:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1413
Resim4:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1379
Resim5:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1388
Resim6:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1390
Resim7:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1394
Resim8:
Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım] 1402
6, 7 ve 8. resimlerde programın açıldıktan sonraki halini görüyorsunuz. Numaralandırılmış bir şekilde Smile Şimdi numaralı yerlerin açıklaması ve kullanımları:

IŞINLANMA: 1,2,3 nolu yerler teleport yani ışınlanma hilesi içindir. 2 numaralı yerde auto yazan kutucugu isaretleyin. bulundugunuz map 1 nolu yerde otomatik olarak cıkar. 1 numarada istediginiz yere mouse ile tıklayın. 3 numaralı yerde x ve y yazan yerlerde rakamlar cıkar. bunlar tıkladıgınız yerin koordinatlarıdır. Üstte de x ve y yazan yerler vardır. bunlar sizin bulunduğunuz yerin koordinatlarıdır. hareket ettikçe değişir. birde save ve load vardır. save derseniz bulunduğunuz yere bir isim vererek kaydedersiniz. Load da ise kaydettiğiniz yerlerin listesi çıkar ve birini seçerseniz direkt oraya ışınlanırsınız.

OTO. SALDIRI: 4 Nu. Auto atack, yani charınızın sürekli vurmasıdır. Oto. space e basar yani.

HIZ HİLESİ 5 Nu. Speed hackler. Üstteki ile hızlı koşarsınız, alttaki ile hızlı vurursunuz. 16256 nın oyun içi değeri 100 dür. Tavsiyem alttaki ni 16400 yapın, üsttekini de 16300.

ZOOM HACK 6 Nu. Karakterinizin bakış açısını çok uzaklaştırabilirsiniz. Ben bütün mapı tepeden gördüm:)

NEBELHACK 7 Nu. Ne olduğunu bende bilmiyorum bilen arkadaşlar yazarsa ekleyebilirim Very Happy:D:D

ATACKRANGE 8 Nu. Oraya verdiğiniz değere göre silahınızın boyu büyür. Mesela bir kılıçla çok uzaktaki bir canavara vurabilirsiniz. Normali 1dir. Tavsiyem 3 yapın.

HIT HACK 9 Nu. Listeden birini seçin. Silahını hep aynı şekilde vurmanızı sağlar. Belki 1 ve 2 ise yarar onun dısında tavsiye etmem.

WEAPON HACK 10 Nu. Silahınızın tutuş şeklini değiştirir. Mızrağı kılıç gibi kullanabilirsiniz. Mızrak kullananlara tavsiyem 1 hand weapon u seçin.

ÇEKME HİLESİ 11 Nu. Sadece ON tuşuna basın, canavarlar gelsin. t on dediği süreyle ilgili bişeyde tam anlayamadım onu :rolleyes:

COMBO 12 Nu. Kitap okuyarak yapılan combo yu hileyle yapabilirsiniz. Combo 1 için 30, Combo 2 için 50 lvl olmanız lazım ama bu proyla 1lvlde de oluyo:)

WALL HACK 13 Nu. Duvarların, npclerin içinden geçmenizi sağlar.

HOTKEYS Bir tuşla hileyi açıp kapamanızı sağlar. Ben attack speed için home tusunu seciyorum. Biri gelince hemen kapatıyom. Banlanmamanız için hayati önem taşır. 14 nu. yer hileyi aktif eder, 15 nu. da kapar.

Ayrıca hile acıksa yesil renk, kapalıysa kırmızı renk olur. Koşma hilesi yerine ışınlanma yapmaya özen gösterin, banlanma riski çok daha azdır.

Yeni başlayan herkesin artık çok rahatlıkla hile yapabileceğini düşünüyorum. Umarım işinize yarar. Unutmayın, önemli olan rep değil, sizin bir teşekkürünüzdür;) Ayrıca soru ve sorunlarınızı bu başlık altından sorun
http://izmirlim.yetkinforum.com

Hız, Işınlanma, Çekme Hilesi. Yapamayan Kalmasın ! [Detaylı + Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SRO Video Çekmek ve Montajlama Detaylı Anlatım
» Legend III+Plus Download+Resımlı Anlatım :)
» KaraHan Oyundan Atıyor Sorunu | Kesin Çözüm [Resimli Anlatım]
» Local Server Hazır EdiTLenmiş NPC Ler...//EmreMt2 Hazır NPC Leri// Resimli Anlatım//
» Bayan Sura Zırhları ( Resimli )