Metin2Genel Paylasım Formu

Metin2 Genel Paylasım Formu

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

KaraHan Oyundan Atıyor Sorunu | Kesin Çözüm [Resimli Anlatım]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ℓιηкιη_ραяк
Admin
Admin

Rep Derecesi : 467
Nerden : Geldim Ben Bu Dünyaya Gecerken Uğruyacaktık Bir Daha Kendı Düyama Dönemedim

Rep Puanı
Rep Puanı :
26504/26504  (26504/26504)

MesajKonu: KaraHan Oyundan Atıyor Sorunu | Kesin Çözüm [Resimli Anlatım]   Salı Ağus. 18, 2009 1:12 am

KaraHan Online'a girip, oyuna başladıktan hemen sonra oyundan atıyor, hiç bir hata göstermeden masaüstüne çıkıyorsa sorunuzun cevabını aşağıdaki detaylı ve kesin çözümde bulabilirsiniz...

ÇÖZÜM

Birinci Etap: Dosya uzantılarını görebilmek için Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm > Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle > Seçenekteki onay işaretini kaldırıp "Tamam" butonuna basınız. (Resimde gözüken biçimde olmalı.)

İkinci Etap: C:\MAYN Games\KaraHan klasörünü açınız.

Üçüncü Etap: Klasörü açtıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi ekran gelecektir.

Karşınıza çıkan bu ekrandaki "dunmgr.des" adlı dosyayı bulunuz ve sağ tık yapıp "Ad değiştir" butonuna tıklayınız veya dosyaya bir kere sol tık yaptıktan sonra F2'ye basınız.

Dördüncü Etap: "Ad değiştir" butonuna tıkladıktan sonra "dunmgr.des" adlı dosyanın sonuna .bak yazısını ekleyiniz. Ekledikten sonra dosyanın adı aşağıdaki resimdeki gibi olmak zorundadır.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra oyuna rahatlıkla girebilir ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz...

KaraHan Oyundan Atıyor Sorunu | Kesin Çözüm [Resimli Anlatım]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karahan levele göre kasma yerleri!
» Mikser lazım arkadaşlar.
» regülotör sorunu
» Counter Strike 2d Server krumak
» Lwl Up Editör(lwl Atlama Exp Ayarlama) V.b 6.0 Anlatım