Metin2Genel Paylasım Formu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2Genel Paylasım Formu

Metin2 Genel Paylasım Formu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çoğu NinJa'nın Canına Tak Ettiği Bir Konu!! Tüm NinJa'Lar Ba

YazarMesaj
αν¢ı35
Admin
Admin
αν¢ı35

Rep Derecesi : 590

Rep Puanı
Rep Puanı :
Çoğu NinJa'nın Canına Tak Ettiği Bir Konu!! Tüm NinJa'Lar Ba Left_bar_bleue26504/26504Çoğu NinJa'nın Canına Tak Ettiği Bir Konu!! Tüm NinJa'Lar Ba Empty_bar_bleue  (26504/26504)

Çoğu NinJa'nın Canına Tak Ettiği Bir Konu!! Tüm NinJa'Lar Ba Empty
MesajKonu: Çoğu NinJa'nın Canına Tak Ettiği Bir Konu!! Tüm NinJa'Lar Ba   Çoğu NinJa'nın Canına Tak Ettiği Bir Konu!! Tüm NinJa'Lar Ba EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 12:19 pm

Merhaba tüm NinJa playerleri...

Odin serverinde 38 lvl ninja kasmakdayım.Yaşadığım ve en Çok canımı sıkan bir konuyu sizlerle paylaşmak ve siz değerli ninja playerlerin fikirlerini almak isterim.

Bildiğiniz üzere 2 hafta önce yeni patch geldi.Ve yeni patchden sonra savaşcıların çok çok sevindiren fevkalade biz ninja kullanıcılarının canını en cok sıkan bir tablo karşımıza çıkdı.Ve bu tablo Büyü hızı yani Savaşcı'ların Skill'lerinde sürelerin önemli derecede azaltılması.Sizlere bunu örnek vererek.Anlatacağım;
-Bedensellerin Hamle Sn si önceden 20 değilmiydi? ---->Şimdi 12 Sn
-Ve diğer bi skili olan K.cevirme Sn si 20 değilmiydi? ---->Şimdi 15 Sn

İşte bu durum size bir şeyleri ifade etmeye başlamıştır.
Biz ninjaların sersemletmeye karşı itemleri yok coğumuzun.
Ve savaşcıların bu skil sürelerindeki azalma Benim çok ama çok Canımı sıkan bir durum.
Savaşcılarla vs yaparken adeta Skillerimi hamleye yedirmemek için çok gayret sarfediyorum.Ve sizde bunu eminimki yapıyorsunuzdur.

12 Sn de bir Hamle yemek elbette sizlerinde canını Sıkmakdadır.
Yetkililerin neden böyle birşey yaptığını akıl sır erdiremiyorum.
Gel gelelim ninja bıçakcıların Skilleri 15-25-20-25-65 diye gidiyor.Ve bir savaşcı ile vs yaparken O kişi 2 inci hamleyi atarken biz daha Combo çekiyoruz ve 2 saat bekliyoruz.Gelsede şu Bıçak Çevirme yada Zehirli bulut Vs.Vs. İşte tam o güzelim skilleride vururken 12 sn lik hamleye kaptırırsak yandık demektir.
Ne var yani bizimde skillerimiz 5 sn 3 sn 2 sn azaltılıversin.Cokmu hayırrrr!!!...

İşte arkadaşlar size bu konuyu dile getirmeye çalışdım.Ve bu konu benim canımı acayip derecede sıkıyor.Artık Vs yapma şevkimde kırıldı desem yeri var ;( Sizlerinde eminimki öyledir.

Sizlerden isteğim Bu konuyu yetkililer ile görüşüp bu konuya bir çare bulmak.Yoksa ninjalar böyle azalacak.Çoğu Ninja playerinin Vs yapma , oyunda takılma isteği kalmıyacakdır.

Evet arkadaşlar.Hepinizin bu konuda küçükde olsa bi yorum.Bi düşüncenizi bekliyorum.Buna nasıl bir çare üretilebilir.Yetkililer eminimki hepimizi düşünecekdir.Ve bu konuyu görüp harekete geçecekdir.Sizden isteğim Küçükde olsa bir yorum ve bir düşünce buna nasıl çare bulabiliriz?? Wink
http://izmirlim.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ninjalar Hakkında Geniş Bilgi
» Soru Ve CeVap KöŞesİ ( Yakın Dövüs NinjaLar )
» Bu konu mesaj kasmak cın acılmıstır daha osnra sılıncektır