Metin2Genel Paylasım Formu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2Genel Paylasım Formu

Metin2 Genel Paylasım Formu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO PC Gereksinimleri

YazarMesaj
ℓιηкιη_ραяк
Admin
Admin
ℓιηкιη_ραяк

Rep Derecesi : 467
Nerden : Geldim Ben Bu Dünyaya Gecerken Uğruyacaktık Bir Daha Kendı Düyama Dönemedim

Rep Puanı
Rep Puanı :
SRO PC Gereksinimleri Left_bar_bleue26504/26504SRO PC Gereksinimleri Empty_bar_bleue  (26504/26504)

SRO PC Gereksinimleri Empty
MesajKonu: SRO PC Gereksinimleri   SRO PC Gereksinimleri EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 9:52 pm

Silkroad Online PC Gereksinimleri
Silkroad Online'ı kabul edilebilir şekilde oynayabilmek için gerekli ortalama sistem gereksinimleri aşağıdadır.

1. 521 Mb Ram (Daha düşük RAM miktarlarında da çalışabilmekte fakat RAM miktarı düştükçe oyunda takılmalar artabilmektedir.)

2. 1000 Mhz üzeri işlemci.

3.
Ortalama 128 Mb'lik bir ekran kartı işimizi görecektir. Fakat her 128 Mb ekran kartının aynı performansı vermediğini ve oyunun görselliğini tam olarak devreye sorunsuz alabilmemiz için oldukça iyi bir ekran kartı olması gerekliliğini hatırlatmak isterim.

4. Sabit disk üzerinde 1-1.5 Gb boş alan.

Bunun haricinde 64 Mb lik bir ekran kartı da oyunu çalıştırabilmektedir. Fakat sistemimizin gücüne göre bazen basit bir teleport işlemi bile oldukça vakit alabiliyor. Kısacası sisteminizi ne kadar iyi tutabilirseniz oyun oynarken o kadar konfor yaşayacaksınızdır.

Oyunu kurmadan önce bilgisayarınızın bütün sürücülerini güncelleştirmenizi ve özellikle AGP (Accelerated Graphic Port) sürücüsü gereksinimi duyan bir MainBoard (Anakart) kullanıyorsanız mutlaka anakart sürücülerini de kurmanızı tavsiye ederim.
http://izmirlim.yetkinforum.com

SRO PC Gereksinimleri
1 sayfadaki 1 sayfası