Metin2Genel Paylasım Formu

Metin2 Genel Paylasım Formu
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Metin2 GM & SGM & GA İletişim Adresleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
αν¢ı35
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 113
Rep Derecesi : 590
Kayıt tarihi : 29/07/09
Yaş : 23
Nerden : İzmirden

Rep Puanı
Rep Puanı :
26504/26504  (26504/26504)

MesajKonu: Metin2 GM & SGM & GA İletişim Adresleri   Çarş. Tem. 29, 2009 10:33 pm

Metin2 GM & SGM & GA İletişim Adresleri

Evet arkadaslar buyrun sizin ıcın tek tek kılıtlı konuların sıfrelerıni kırarak buldum bunları


Game Master (GM) : Her turlu kural ihlalinin ilk önce iletilmesi gereken yetkili organdır. Sıkışan oyuncuların kurtarılmasında , Hile-hakaret ss lerini iletmekte ve alınan cezalarda ilk önce cezayı veren Gm'e itiraz etmek gerekmektedir..


Gm Kadrosu :

MeneLaoS » Menelaos@metin2.org
Sltnmurat » sltnmurat@metin2.org
ScaLe » ScaLe@metin2.org
DaveR » DaveR@metin2.org
Forcas » Forcas@metin2.org
MedeA » MedeA@metin2.org
BarriStar » BarriStar@metin2.org
Lindane » Lindane@metin2.org
CESSAR » CESSAR@metin2.org
Voog » Voog@metin2.org
Neria » Neria@metin2.org
iarea » iarea@metin2.org

Super Game Master (SGM) : Gm verdigi cezalardan memnun kalmayan kişilerin 2. itiraz mercileridir. Gm'leri denetler ve Gmlerin meşgul olduğu durumlarda yardımcı olurlar... Bu görevlerinin dışında Sıkışan metın taşı ve madenleri işlemlerini gerçekleştirmek, Ceza itirazlarını değerlendirmek...


SGM Kadrosu :

SiyahUs » SiyahUs@metin2.org
alfa » alfa@metin2.org


Game Admin (GA) : Gm ve SGM leri denetler ve seçer,cezalardaki en son itiraz mercidir. Bug bildirimleri , mail degişimleri ve çalıntı hesaplarının iadelerinede bu merci bakmaktadır.

Game Admin Kadrosu :

Alwuhush » Alwuhush@metin2.org
Sfenks » Sfenks@metin2.org
Sonkec » Sonkec@metin2.org


Eger bundan baska gm sgm filan ilgili konu acılırsa ban yersınız.Bu bir uyarıdır tehdit degil
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://izmirlim.yetkinforum.com
 
Metin2 GM & SGM & GA İletişim Adresleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin 2 Hileleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Metin2Genel Paylasım Formu :: Metin2 Genel :: Genel-
Buraya geçin: